Poniżej klasyfikacja strzelców sezonu 2018/2019

Lp.PiłkarzKlubBramki
1Norbert HołtynArka II Gdynia29
2Tomasz GrabowskiGrom Nowy Staw28
3Damian PodkańskiJaguar Gdańsk21
4Karol CzubakJantar Ustka21
5Piotr RuszkulGKS Przodkowo20
6Mateusz DampcStolem Gniewino20
7Mateusz PietrzykPowiśle Dzierzgoń19
8Fabian SłowińskiGryf Słupsk18
9Łukasz StasiakGryf Słupsk18
10Mateusz WachowiakStolem Gniewino17
11Patryk LewandowskiPowiśle Dzierzgoń16
12Robert WesołowskiGrom Nowy Staw16
13Krystian PatokGKS Przodkowo15
14Kamil WójcikJantar Ustka14
15Krystian OpłatkowskiKTS-K Wikęd Luzino14
16Mateusz GórkaGrom Nowy Staw14
17Damian MikołajczykGryf Słupsk14
18Paweł ArndtWda Lipusz13
19Mateusz NiedźwieckiGKS Przodkowo13
20Przemysław ŻukowskiKaszubia Kościerzyna13
21Jan PrzybyszewskiGKS Kowale13
22Radosław KrysińskiKaszubia Kościerzyna12
23Paweł CzoskaKTS-K Wikęd Luzino12
24Kamil PatelczykStolem Gniewino12
25Karol JanuszewskiKaszubia Kościerzyna11
26Marcin ŚwiątekGrom Nowy Staw11
27Mateusz FrankowskiGKS Kolbudy11
28Egy Maulana VikriLechia II Gdańsk11
29Mateusz ŻukowskiLechia II Gdańsk11
30Błażej TrokaWda Lipusz10
31Mateusz GułajskiArka II Gdynia10
32Jakub GronowskiWda Lipusz10
33Paweł SobczyńskiStolem Gniewino10
34Tomasz TuttasGKS Przodkowo10
35Przemysław IwańskiPogoń Lębork9
36Gracjan MiszkiewiczPogoń Lębork9
37Mateusz GruszewskiGrom Nowy Staw9
38Michał SzałekGryf Słupsk9
39Mateusz DąbrowskiKTS-K Wikęd Luzino8
40Sebastian RugowskiLechia II Gdańsk8
41Mateusz MadziągStolem Gniewino8
42Roman ZalowJaguar Gdańsk8
43Maciej MiecznikowskiJantar Ustka8
44Tomasz PiekarskiGryf Słupsk8
45Mateusz SopoćkoLechia II Gdańsk8
46Marcus DaArka II Gdynia8
47Michał RenuszAnioły Garczegorze8
48Karol DomjanGKS Kowale7
49Paweł DejaGedania Gdańsk7
50Damian FormelaAnioły Garczegorze7
51Kamil PiotrowskiGrom Nowy Staw7
52Ernest SkórkaGedania Gdańsk7
53Robert SulewskiArka II Gdynia7
54Dawid KowalskiOrkan Rumia6
55Michał FierkaKTS-K Wikęd Luzino6
56Oskar ZielińskiGryf Słupsk6
57Hubert SyldatkBytovia II Bytów6
58Bartłomiej MerchelGKS Kolbudy6
59Aleksandar AtanackovićPogoń Lębork6
60Mateusz SłumińskiAnioły Garczegorze6
61Adrian KochanekPogoń Lębork6
62Rafał BujnowskiKaszubia Kościerzyna6
63Sebastian FrankowskiGKS Kolbudy6
64Maciej PietrzykPowiśle Dzierzgoń6
65Krzysztof KwasnyGKS Kowale6
66Piotr PrzybylskiGKS Kowale5
67Bartosz GutorskiPowiśle Dzierzgoń5
68Dawid SiemkoKaszubia Kościerzyna5
69Szymon RychlowskiKaszubia Kościerzyna5
70Patryk KubiszewskiWda Lipusz5
71Karol LandowskiLechia II Gdańsk5
72Marcin KarnilukGKS Przodkowo5
73Robert FelskiPowiśle Dzierzgoń4
74Krzysztof CysewskiWda Lipusz4
75Jakub SawickiJaguar Gdańsk4
76Michał PastuszkaGKS Kolbudy4
77Michał JerućPogoń Lębork4
78Piotr GierałtowskiGKS Kowale4
79Igor MichalskiGrom Nowy Staw4
80Patryk WolskiBytovia II Bytów4
81Wiktor MiotkPogoń Lębork4
82Kacper DawidJantar Ustka4
83Kacper JendruchGryf Słupsk4
84Paweł MatejekArka II Gdynia4
85Dawid StasiukGKS Kolbudy4
86Krystian EspersenJaguar Gdańsk4
87Grzegorz SmolarekAnioły Garczegorze4
88Jakub LeszkiewiczGKS Przodkowo4
89Karol DanielakArka II Gdynia4
90Maciej PietruszewskiJaguar Gdańsk4
91Paweł PiankaGedania Gdańsk4
92Sebastian GwóżdżGrom Nowy Staw4
93Maciej CieślikowskiGKS Kowale4
94Maciej GorwaGedania Gdańsk4
95Marcin MaszotaKTS-K Wikęd Luzino4
96Ariel BorysiukLechia II Gdańsk4
97Krzysztof IdziOrkan Rumia4
98Tomasz GalikowskiBytovia II Bytów4
99Przemysław KostuchPogoń Lębork3
100Jakub GórskiPowiśle Dzierzgoń3
101Marcin StaszczukAnioły Garczegorze3
102Fabian UrbańskiArka II Gdynia3
103Olgierd StanisławskiGKS Kolbudy3
104Kuba LizakowskiLechia II Gdańsk3
105Maciej WardzińskiStolem Gniewino3
106Krzysztof BłażekGrom Nowy Staw3
107Artur ZiemblewiczGedania Gdańsk3
108Sebastian SamulskiOrkan Rumia3
109Sebastian WasiukJantar Ustka3
110Jacek WiconKTS-K Wikęd Luzino3
111Maksymilian BanaszewskiArka II Gdynia3
112Michał LepczakGrom Nowy Staw3
113Radosław ŁaszczukGKS Kowale3
114Patryk KiełbOrkan Rumia3
115Łukasz KwaśnikGKS Przodkowo3
116Paweł ŻukGKS Kolbudy3
117Dawid SzałeckiArka II Gdynia3
118Mariusz WęglińskiPogoń Lębork3
119Jędrzej ChyłaPowiśle Dzierzgoń3
120Paweł LewińskiArka II Gdynia3
121Bartłomiej NałęczJantar Ustka2
122Kacper LipskiGKS Kowale2
123Dawid ZadrowskiKTS-K Wikęd Luzino2
124Maciej BorskiKTS-K Wikęd Luzino2
125Krzysztof SzymanowskiBytovia II Bytów2
126Łukasz SkowrońskiGedania Gdańsk2
127Jakub WilczyńskiArka II Gdynia2
128Denis SukhorukJaguar Gdańsk2
129Piotr ŁapigrowskiGKS Przodkowo2
130Kacper DubanowskiGKS Kolbudy2
131Kamil SikoraKaszubia Kościerzyna2
132Robert ZielińskiGrom Nowy Staw2
133Marcel WszołekLechia II Gdańsk2
134Dawid PatelczykGKS Przodkowo2
135Mateusz StanduraOrkan Rumia2
136Artur NarewskiAnioły Garczegorze2
137Kornel PrzyborowskiArka II Gdynia2
138Wojciech DobekPogoń Lębork2
139Mateusz KozerkiewiczOrkan Rumia2
140Łukasz ŁapigrowskiAnioły Garczegorze2
141Maciej DawidJantar Ustka2
142Mohamed DoumbouyaStolem Gniewino2
143Paweł PiotrowskiGKS Kolbudy2
144Kewin WesołowskiGKS Przodkowo2
145Krzysztof JezierskiStolem Gniewino2
146Łukasz HebelStolem Gniewino2
147Mateusz CegiełkaLechia II Gdańsk2
148Mariusz JaryGKS Kowale2
149Kacper ChajeckiBytovia II Bytów2
150Kacper BednarczykGryf Słupsk2
151Wiśniewski MateuszGedania Gdańsk2
152Mateusz LewandowskiLechia II Gdańsk2
153Wojciech MusułaPogoń Lębork2
154Daniel MikołajewskiLechia II Gdańsk2
155Bartosz MachutWda Lipusz2
156Kamil KankowskiStolem Gniewino2
157Damian OrłowskiPowiśle Dzierzgoń2
158Piotr GryszkiewiczLechia II Gdańsk2
159Łukasz JanowiczPogoń Lębork2
160Rafał OgrodowiczJaguar Gdańsk2
161Konrad SzydłowskiJaguar Gdańsk2
162Michał BednarskiArka II Gdynia2
163Michał ŻebrakowskiArka II Gdynia2
164Robert ZbrzyznyJaguar Gdańsk2
165Sebastian DziadkowiecKaszubia Kościerzyna2
166Dominik KaczmarekJantar Ustka2
167Mateusz TuzinowskiWda Lipusz2
168Jakub ArakLechia II Gdańsk2
169Rafał ZagdanBytovia II Bytów2
170Patryk ChudyGKS Kolbudy2
171Marek KruczkowskiPowiśle Dzierzgoń2
172Maciej PortasińskiGKS Przodkowo2
173Filip ŻelezikOrkan Rumia2
174Kamil CiosPogoń Lębork2
175Filip WitkowskiGedania Gdańsk2
176Krzysztof KropidłowskiBytovia II Bytów2
177Adam PrusaczykJaguar Gdańsk2
178Maciej JankowskiArka II Gdynia2
179Przemysław MacierzyńskiLechia II Gdańsk2
180Florian SchikowskiLechia II Gdańsk2
181Damian TofilGryf Słupsk2
182Michał GajewskiGedania Gdańsk2
183Mateusz MullerPowiśle Dzierzgoń2
184Damian LisieckiArka II Gdynia1
185Oskar BohmArka II Gdynia1
186Dominik RusnakArka II Gdynia1
187Paweł RzepnikowskiJaguar Gdańsk1
188Jakub KapuścińskiLechia II Gdańsk1
189Seweryn WrońskiGKS Kolbudy1
190Artur BodalskiGedania Gdańsk1
191Bartosz KamińskiArka II Gdynia1
192Kacper KiełbOrkan Rumia1
193Paweł SzmytkiewiczGryf Słupsk1
194Daniel PiechowskiGryf Słupsk1
195Jakub JędrzejewskiGrom Nowy Staw1
196Jakub TobiaskiKTS-K Wikęd Luzino1
197Maciej BłaszkowskiBytovia II Bytów1
198Szymon MaciołekStolem Gniewino1
199Jakub PorębaArka II Gdynia1
200Jarosław FelisiakGryf Słupsk1
201Kacper JaskólskiGKS Przodkowo1
202Rafał ŚmielakOrkan Rumia1
203Krzysztof ZblewskiBytovia II Bytów1
204Paweł RutkowskiKTS-K Wikęd Luzino1
205Dariusz MienikKTS-K Wikęd Luzino1
206Rafał PrądzińskiWda Lipusz1
207Tomasz KotwicaStolem Gniewino1
208Maciej MarekLechia II Gdańsk1
209Adam KucznierLechia II Gdańsk1
210Piotr KoleraOrkan Rumia1
211Bartłomiej OleszczukJantar Ustka1
212Filip TomasiewiczAnioły Garczegorze1
213Dawid SołdeckiArka II Gdynia1
214Piotr WieczorekGKS Przodkowo1
215Jacek JadanowskiJaguar Gdańsk1
216Daniel SobiszGKS Kowale1
217Katsura RyutaAnioły Garczegorze1
218Jan WyrwińskiGKS Kolbudy1
219Błażej TomasiewiczAnioły Garczegorze1
220Patryk RudowskiArka II Gdynia1
221Łukasz SzuciłoGKS Kolbudy1
222Dawid MarkiewiczArka II Gdynia1
223Adam ZglińskiGedania Gdańsk1
224Michał KowalczykGKS Kowale1
225Krzysztof GarbowskiGedania Gdańsk1
226Sebastian KrysińskiPowiśle Dzierzgoń1
227Fabian HiszpańskiBytovia II Bytów1
228Grzegorz WojtkowiakLechia II Gdańsk1
229Paweł ŚmigielskiOrkan Rumia1
230Rafał RzepeckiGKS Kolbudy1
231Patryk JurczakGKS Kolbudy1
232Adrian PetkLechia II Gdańsk1
233Radosław SzubaJaguar Gdańsk1
234Piotr MurawskiOrkan Rumia1
235Nabil AankourArka II Gdynia1
236Dawid WitkowskiBytovia II Bytów1
237Sebastian JeżewskiBytovia II Bytów1
238Artur GaleniewskiPowiśle Dzierzgoń1
239Patryk PytlakJantar Ustka1
240Borys NarożnyKaszubia Kościerzyna1
241Kamil KloskowskiGKS Kowale1
242Augustin BaranArka II Gdynia1
243Jakub MichorPogoń Lębork1
244Sławomir PeszkoLechia II Gdańsk1
245Aleks HendrykBytovia II Bytów1
246Marcel StanischewskiAnioły Garczegorze1
247Rafał SiemaszkoArka II Gdynia1
248Jan KopaniaLechia II Gdańsk1
249Mariusz KarpińskiAnioły Garczegorze1
250Mateusz KabaBytovia II Bytów1
251Dawid TkaczykPowiśle Dzierzgoń1
252Petros Ter-petrosyanGKS Kowale1
253Daniel LisowskiKTS-K Wikęd Luzino1
254Kacper KrauzeKaszubia Kościerzyna1
255Kacper ChodynaBytovia II Bytów1
256Tomasz MakowskiLechia II Gdańsk1
257Bartosz CyrakArka II Gdynia1
258Mateusz KasprowiczArka II Gdynia1
259Sebastian WąsKaszubia Kościerzyna1
260Bartosz OlszewskiOrkan Rumia1
261Mateusz KlechaGKS Przodkowo1
262Daniel MatysArka II Gdynia1
263Bartłomiej GranosikJantar Ustka1
264Aron FormelaKaszubia Kościerzyna1
265Jakub ChiczewskiJaguar Gdańsk1
266Patryk MelzerOrkan Rumia1
267Tomasz JeżowskiStolem Gniewino1
268Łukasz GładczukGKS Kowale1
269Marek CirkowskiGKS Kowale1
270Maksymilian HebelBytovia II Bytów1
271Jakub RumińskiArka II Gdynia1
272Wojciech BarnikGryf Słupsk1
273Kamil SikoraLechia II Gdańsk1
274Paweł MadziągStolem Gniewino1
275Maciej StenkaBytovia II Bytów1
276Maciej BankKTS-K Wikęd Luzino1
277Arkadiusz HadrysiakPowiśle Dzierzgoń1
278Dominik KlechaGKS Przodkowo1
279Łukasz CieszyńskiWda Lipusz1
280Mateusz KozieniecKaszubia Kościerzyna1
281Piotr MyścichGrom Nowy Staw1
282Robert CieszyńskiWda Lipusz1
283Adrian KwiatkowskiAnioły Garczegorze1
284Kamil OblizajekBytovia II Bytów1
285Patryk KotowskiPowiśle Dzierzgoń1
286Dominik DomagałaPowiśle Dzierzgoń1
287Dawid ŻurekWda Lipusz1
288Sebastian KowalskiKTS-K Wikęd Luzino1
289Mateusz ŻebrowskiJantar Ustka1
290Daniel SidorAnioły Garczegorze1
291Paweł SobczyńskiStolem Gniewino1
292Dawid SiemkoKaszubia Kościerzyna1
293Krzysztof SzymanowskiBytovia II Bytów1
294Mateusz KozerkiewiczOrkan Rumia1
295Maciej DawidJantar Ustka1
296Krzysztof JezierskiStolem Gniewino1
297Bartłomiej OleszczukJantar Ustka1
298Daniel SobiszGKS Kowale1
299Daniel LisowskiKTS-K Wikęd Luzino1
300Szymon KacprowiczPowiśle Dzierzgoń1
301Michał ZborowskiJantar Ustka1
302Miłosz KwiatkowskiPowiśle Dzierzgoń1
303Fabian LengiewiczArka II Gdynia1
304Krzysztof DanielakGrom Nowy Staw1
305Patryk LabudaPogoń Lębork1
306Patryk BerthWda Lipusz1
307Kacper WiśniewskiArka II Gdynia1

By Robert

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.